Antalya Adliyesi

 

BİRİMİ TUR İLETİŞİM
Akseki Harici 0242 6781024
Akseki Faks 0242 6781514
Akseki Harici 0242 6781594
Akseki Harici 0242 6782007
Akseki Santral 0242 6782278
Akseki Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 6781024
Akseki Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 6781514
Akseki Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 6782278
Akseki Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 2426781024
Akseki Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 2426781166
Akseki Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 2426781514
Akseki Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 2426782278
Alanya Adli Tıp Şube Müdürlüğü Harici 0242 511 61 78
Alanya Adli Tıp Şube Müdürlüğü Faks 0242 513 10 04
ALANYA AĞIR CEZA Harici 0242 5117467
ALANYA AĞIR CEZA Faks 0242 5123101
ALANYA AĞIR CEZA Faks 0242 5129359
ALANYA AĞIR CEZA Santral 0242 5131000 (6 Hat)
ALANYA AĞIR CEZA Faks 0242 5131004
ALANYA AĞIR CEZA Harici 0242 5284444
ALANYA AĞIR CEZA Santral 0242 5287474
ALANYA AĞIR CEZA Santral 0242 5287573
ALANYA AĞIR CEZA Faks 0242 5287575
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 2425110726
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 2425123101
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 2425129359
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 2425133053
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5056752128
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 5116015
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5117467
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 5118596
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5127255
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 5131000
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 5131901
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 5133515
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 5139106
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5284444
Antalya Harici 2122463413
Antalya Santral 2422463000
Antalya Harici 2422463010
Antalya Harici 2422463110
Antalya Harici 2422463130
Antalya Harici 2422463150
Antalya Harici 2422463160
Antalya Harici 2422463170
Antalya Harici 2422463200
Antalya Harici 2422463400
Antalya Harici 2422463450
Antalya Harici 2422463480
Antalya Santral 2424231361
Antalya Harici 242463330
Antalya Harici 242463331
ANTALYA ADLİ TIP KURUMU GRUP BAŞKANLIĞI Faks 0242 226 28 77
ANTALYA ADLİ TIP KURUMU GRUP BAŞKANLIĞI Harici 0242 249 63 73
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371313
ANTALYA AĞIR CEZA Santral 0242 4231360-61
ANTALYA AĞIR CEZA Santral 0242 2210991
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2212323
ANTALYA AĞIR CEZA Faks 0242 2212717
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2215323
ANTALYA AĞIR CEZA Faks 0242 2215333
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2286341
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2288672
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2288674
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2288675
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2288678
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2288679
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2288680
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2288681
ANTALYA AĞIR CEZA Santral 0242 2288682
ANTALYA AĞIR CEZA Faks 0242 2288683
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2289162
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2289163
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2289165
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2289166
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2370397
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371010
ANTALYA AĞIR CEZA Santral 0242 2371010 (8 Hat)
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371017
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371018
ANTALYA AĞIR CEZA Faks 0242 2371111
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371112
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371113
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371114
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371115
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371116
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371117
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371118
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371120
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371213
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371214
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371215
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371217
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371218
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371219
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371220
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371221
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371229
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371304
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371310
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371500
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371785
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2371934
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2372185
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2372210
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2372266
ANTALYA AĞIR CEZA Faks 0242 2372725
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2374730
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2374733
ANTALYA AĞIR CEZA Faks 0242 2374751
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2374854
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2377818
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2379710
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2384600
ANTALYA AĞIR CEZA Harici 0242 2385857
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3720
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 228 8671
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 228 8678
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Faks 0242 237 3474
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Faks 0242 2373474
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3710
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3711
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3712
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3713
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3716
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3725
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3726
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3730
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3731
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3733
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3736
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3740
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3743
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3745
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3746
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3750
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3751
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3753
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3755
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3756
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3760
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3762
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3766
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3775
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 246 3777
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 2463735
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Harici 0242 2463765
Antalya Bölge İdare Mahkemesi Faks o242 2373474
Antalya Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Santral 0242 4312240(3 Hat)
Antalya Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Faks 0242 4312250
Demre Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8714136
Demre Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8714439
Demre Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8714610
Demre Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8714611
Demre Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8714612
Demre Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 8715993
Demre Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8716773
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 6181021
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 6181035
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 6181141
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 6181171
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 6181525
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 6181539
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 6181653
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 6181654
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 6181765
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 6185292
Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0505 7539575
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8551009
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 8551057
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8551310
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8551463
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8552300
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8553105
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8556076
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8556367
Finike Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8556474
Gazipaşa Harici 0242 5721007
Gazipaşa Harici 0242 5721935
Gazipaşa Harici 0242 5722486
Gazipaşa Harici 0242 5722504
Gazipaşa Faks 0242 7812370
Gazipaşa Adliye Faks 0242 5721805
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0 242 572 1003
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0 242 572 1805
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0 242 572 2486
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0 242 572 2486
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0 242 572 2486
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0 242 5722486
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 572 1003
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 572 2486
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 5721007
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 5721207
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 5721429
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 5721805
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 5721935
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 5721983
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 5722486
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 5722504
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 5724146
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 2425722486
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 2425724146
Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 2425721448
Gündoğmuş Harici 0242 7812004
Gündoğmuş Santral 0242 7812189
Gündoğmuş Faks 0242 7812370
Gündoğmuş Harici 0242 7812869
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 7812370
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 7812869
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 2427812370
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 2427812868
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 2427812869
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5055245817
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5058029868
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5067014984
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 5068273352
Gündoğmuş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 7812566
Kaş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8361029
Kaş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8361051
Kaş Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 8361355
Kaş Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8362655
Kaş Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 8363024
Kaş Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8363113
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8145050
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8145053
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8145056
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8145057
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8145066
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 8145074
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8145076
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8145250
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8145345
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8146190
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8146191
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8146555
Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8147329
Korkuteli Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 6431742-43-44-45
Korkuteli Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 6432019
Korkuteli Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 6433389
Korkuteli Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 6436003
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8871003
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 8871158
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8871353
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 8871377
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 8872173
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8875535
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8875580
Kumluca Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 8876202
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 7420338
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 7420693
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 7420838
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 7426233
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 7426249
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 7461008
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 7461291
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 7465083
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 7467074
Serik Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 7221006
Serik Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 7221585
Serik Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 7221651
Serik Cumhuriyet Başsavcılığı Santral 0242 7221994
Serik Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 7223020
Serik Cumhuriyet Başsavcılığı Faks 0242 7227672
Serik Cumhuriyet Başsavcılığı Harici 0242 7228557

Benzer mahkemeler

Bu yazı Bilgi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın